З чого почати вивчати seo

Кожен сучасний підприємець відчуває гостру потребу в просуванні компанії через інтернет. Пандемія прискорила перехід до «глобальної павутини», де люди шукають корисну інформацію, в тому числі, замовляючи товари та послуги.

У розкрутці не обійтися без SEO-оптимізації, під якою мають на увазі комплекс дій, націлених на підняття позицій сайту в пошукових системах. Оскільки зростає попит на таку послугу, не дивно, що немало бажаючих спробувати себе в цій діяльності. Але з чого почати новачку, який, в кращому випадку, має віддалене розуміння, який зміст ховається за поняттям SEO?

В першу чергу варто зазначити, що ця професія потребує всебічної підготовки — від знайомства з теорією до напрацювання конкретних навичок та вмінь. Тому найкращий варіант — пройти курси по seo від досвідчених фахівців, які поділяться знаннями й ознайомлять з усім спектром інструментів, необхідних в роботі. Таке навчання пропонує Академія WebPromoExperts, яка почала розвивати напрямок інтернет-маркетингу в Україні однією з перших. Однак можна рухатися до мети поступово, крок за кроком. Для цього пропонуємо наступний алгоритм дій.

Знайомство з SEO

Перш ніж ринути в нішу просування й оптимізації, варто почати з дослідження цієї галузі. Сьогодні у вільному доступі є маса матеріалів — від статей до відеолекцій. Можна у вільний час читати корисні збірки, слухати викладачів, що розповідають про ази.

що таке SEO

Це потрібно хоча б для того, щоб зрозуміти — чи близька SEO-оптимізація як така. Адже у діяльності є своя специфіка, складнощі. Варто розуміти, що успішний сеошник поєднує в собі багато якостей, в тому числі, несумісні. Треба володіти вмінням робити аналіз, водночас не обійтися без творчості та фантазії. Перший крок допоможе зрозуміти, чи варто рухатися в цьому напрямку, або ж краще обрати інший рід діяльності.

Навчання теорії

Звісно, що ще під час знайомства з SEO за допомогою безкоштовних матеріалів вже можна вивчити деякі терміни. Однак у практичній діяльності таких знань недостатньо. В чому перевага навчанні на спеціальних курсах:

  • Інформація подається за певною структурою, що допомагає її ефективно засвоїти, розклавши по поличках.
  • В голові одразу будуються зв’язки між термінами, вимальовується більш конкретна картина діяльності.
  • Викладач готовий прийти на допомогу, вчасно скорегувати студента, якщо той не до кінця розібрався з певними аспектами.

Доведеться визнати, що не в кожній школі складаються найкращі умови для навчання. На жаль, зустрічаються курси, де студенти отримують купу матеріалів і жодних пояснень до них. Перевагу краще віддавати системам навчання зі зворотнім зв’язком з викладачами. Велику роль відіграють лекції у форматі вебінарів, коли одразу можна задавати питання й роз’яснювати складні моменти.

Перехід до практики

Яким чудовим не був би викладач, щоб стати вправним сеошником, необхідно навчитися застосовувати теоретичні знання на практиці. Тому найкраща школа — та, де студенти можуть одразу відпрацьовувати усі навички та вміння.

практика в сео

Чудово, коли для такої практики є власний сайт чи сторінка в соцмережі. Втім, деякі учні вже на стадії переходу до відпрацювання компетенцій шукають роботу.

Можна знайти компанію, що готова прийняти в колектив сеошника без досвіду. І тоді під час навчання відбувається фактичний тренінг. Студент остаточно бачить власні слабкі й сильні місця, розуміє, які напрямки потребують найбільшої уваги та старань.

В Академії WebPromoExperts навчання побудовано саме таким чином. Викладачі із задоволенням відслідковують перші спроби учнів у SEO-оптимізації, вказуючи на помилки та завдаючи необхідний напрямок. І тоді випускник виходить зі школі у повному озброєнні, готовим до завдань будь-якої складності.

 Партнерський матеріал

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни