З 20 жовтня по всій Україні запроваджують обмеження на використання електроенергії – Новини України

З 20 жовтня по всій Україні запроваджують обмеження на використання електроенергії - Новини України

Фото: facebook.com/dtekkem

Через обстріл російськими військами енергетичних об’єктів з 20 жовтня по всій Україні запроваджуються обмеження на постачання електроенергії. Влада закликала жителів країни мінімізувати використання електрики з 7.00 ранку до 23.00 вечора. Про це заявив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко у своєму Телеграм-каналі.

– Завтра 20.10.2022 по всій Україні вводитимуться обмеження постачання електроенергії. Сьогодні ворог знову зруйнував об’єкти енергетики, що генерують. Прошу поставитися до цього серйозно. Починаючи з 7:00 до 23:00 необхідно мінімізувати користування електроенергією, – написав Тимошенко.

За його словами, обмеження стосуються мешканців усіх регіонів України. В іншому випадку українці зіткнуться з віяловими відключеннями електроенергії. Також з 20 жовтня у містах буде обмежено використання вуличного освітлення.

В “Укренерго” попередили українців про можливі віялові відключення з 20 жовтня. У компанії обіцяють, що відключення буде не більше чотирьох годин для кожного споживача, а з графіком можна ознайомитися на сайтах обленерго.

– 20 жовтня по всій Україні можуть бути вжиті заходи щодо обмеження споживання з 7:00 ранку до 22:00 вечора. Де саме, коли – дивіться, будь ласка, на сайтах ваших операторів розподільчих мереж (обленерго). Відключення будуть почергові – тривалість черги також визначає обленерго, але не більше ніж 4 години, – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, таких заходів було вжито після чергових атак росіян на енергетичні об’єкти. З 10 жовтня українська енергосистема зазнала обстрілів більше, ніж за 8 місяців війни.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни