З 17 команд по дві тисячі гривень: ПНУ влаштував турнір з мініфутболу на підтримку ЗСУ (ФОТО)

З 17 команд по дві тисячі гривень: ПНУ влаштував турнір з мініфутболу на підтримку ЗСУ (ФОТО)

Восьмого листопада в залі університетського спортивного комплексу «Олімп» розпочався турнір з мініфутболу серед збірних команд факультетів та інститутів ПНУ.

Загалом 17 команд, в тому числі збірна команда викладачів. Цей турнір є традиційним. Але цього року його учасники вирішили зібрати кошти на підтримку військових з Прикарпаття, котрі зараз на передовій боронять Україну. Організатором спортивного заходу виступила первинна профспілкова організація студентів нашого університету, пише “Галка” з посиланням на ПНУ.

«Мінімальний внесок кожної команди для участі у турнірі складає дві тисячі гривень. Всі зібрані кошти ми перерахуємо на рахунок координаційного Центру допомоги військовим Прикарпаття «SaveUkraineNow», – зазначив голова профкому студентів ПНУ Назарій Дюк.

«Це добра ініціатива, адже вона спрямована на допомогу нашим землякам у ЗСУ. Нічого кращого немає аніж спорт, який дозволяє усім нам, з одного боку бути здоровими, а з іншого боку формувати командну атмосферу і командний дух, в якому сильні всі ми і наш Університет», – зазначив ректор університету Ігор Цепенда, відкриваючи турнір.

По завершенні урочистої частини турніру перші матчі зіграли чотири команди. Ігри триватимуть впродовж кількох днів. За підсумками команда-переможниця буде нагороджена перехідним кубком університетського турніру з мініфутболу. Команди-призери отримають пам’ятні кубки, а всі учасники — грамоти та медалі.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни