УЗ візьме участь у проєкті з відновлення залізничного коридору у Молдові

УЗ візьме участь у проєкті з відновлення залізничного коридору у Молдові

Фото: railway.md УЗ візьме участь у проєкті відновлення залізничного коридору протяжністю понад 400 км на території Молдови

Україна має необхідну техніку та висококваліфікованих працівників, які швидко та якісно виконують інфраструктурні проекти будь-якої складності.

АТ Укрзалізниця (УЗ) візьме участь у проєкті відновлення залізничного коридору протяжністю понад 400 км на території Молдови, що реалізується, зокрема, для збільшення експорту аграрної продукції з України. про це у середу, 31 травня, повідомляє прес-служба компанії, пише Інтерфакс. 

Відзначається, що проєкт виконуватиметься за підтримки Європейської Комісії та передбачає виконання робіт на маршруті Валцинець – Окниця – Бєльці – Унгени – Кишинів – Кайнари.

Завершити роботи на ділянці планується до кінця 2024 року.

Як зазначив голова правління УЗ Євген Лященко,  Це перший приклад реалізації великого спільного проекту між країнами-партнерами. Він дозволить розширити логістичні можливості між країнами та збільшити експортний потенціал. 

У свою чергу, генеральний директор державної залізниці Молдови Олег Тофілат під час підписання відповідного меморандуму про співпрацю сторін підкреслив, що українські спеціалісти швидко та якісно виконують інфраструктурні проекти будь-якої складності, “що було підтверджено як під час робіт з відновлення зруйнованої під час бойових дій інфраструктури, так і під час реалізації складних інфраструктурних проектів, у тому числі з міжнародними партнерами”.

Україна та Молдова є учасниками Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T), яка створюється Європейським Союзом, щоб з’єднати Європу із заходу на схід та з півночі на південь мережею автомобільних доріг, залізниць, аеропортів та водних шляхів.

Нагадаємо, Укрзалізниця на літній сезон міняє графік руху потягів та додає нові рейси.

Раніше повідомлялося, що почав курсувати новий безпересадковий вагон сполученням Відень – Чоп – Відень.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни