Увечері прикарпатцям вимкнуть електроенергію на невизначений час

Генерації електроенергії критично недостатньо, щоб забезпечити область світлом, особливо відчутно це буде в години-пік, коли традиційно збільшиться споживання. 17 Листопада, 2022, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 2368 Ілюстроване фото. Увімкнення відбудеться лише після команди від НЕК “Укренерго” після стабілізації системи

Жителів Івано-Франківської області закликали готуватися до складного періоду. Про це йдеться в інформації, яку щойно оприлюднило АТ “Прикарпаттяобленерго”.

Щоб не допустити масштабних і складних аварій на мережах, НЕК «Укренерго» має збалансувати енергосистему. Для цього в вечірні години пікового навантаження доведеться вимикати електроенергію без дотримання Графіків і періодів вимкнень та на непрогнозований час.

Увімкнення відбудеться лише після команди від НЕК “Укренерго” після стабілізації системи, інформують енергетики.

“Тому, тих у кого не буде світла, просимо про розуміння. У тих, в кого воно буде (споживачі, які приєднані до ліній, від яких також живляться лікарні, водоканали та інша критична інфраструктура), просимо про максимально можливу економію”, — закликає споживачів “Прикарпаттяобленерго”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни