Усім мешканцям Одеської області повернули світло – Новини України

Усім мешканцям Одеської області повернули світло - Новини України

Фото: t.me/dtek_ua

Ремонтні роботи з ремонту високовольтного обладнання, яке живить Одесу та Одеський район, закінчилися. Енергетики змогло і забезпечити світлом усіх жителів регіону. Крім того, у Києві скасували стабілізаційні відключення світла, які застосовували через пошкодження енергосистеми. Про це повідомили у ДПЕК.

– Енергетики змогли забезпечити світло для всіх мешканців Одеської області. Проте сьогодні проводяться планові роботи з реконструкції високовольтної підстанції у Суворовському районі. Під час їхнього виконання мешканці цього району будуть без світла. Електропостачання плануємо повернути орієнтовно о 17.00, – додали в компанії.

Через пошкодження внаслідок обстрілів обладнання на Одещині можуть бути стабілізаційні відключення в піковий годинник навантаження, додали в ДТЕК. Графіки стабілізаційних вимкнень можна знайти на сайті компанії.

Крім того, у Києві скасували стабілізаційні відключення світла, які застосовували через пошкодження енергосистеми. У ДПЕК при цьому додали, що ситуація в енергосистемі досі складна, тому закликають стежити за оновленнями інформації.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни