Усі активи колаборанта Сальда перейшли державі

Апеляційна палата ВАКС у середу, 17 травня, задовольнила скаргу Міністерства юстиції щодо конфіскації активів колишнього народного депутата та колишнього міського голови Херсона Володимира Сальда. 17 Травня, 2023, 18:30 Україна Переглядів: 162 Серед них — підприємства, земельні ділянки, квартири та авто Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

За результатами розгляду колегія суддів залишила без задоволення апеляційні скарги третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог. Водночас, задовольнила апеляційну скаргу Мін’юсту, постановивши стягнути в дохід держави 55,56% та 40% статутних капіталів двох приватних підприємств, записаних на доньку колаборанта: ТОВ “Бебко-Авто” (мережа СТО) та ТОВ “Конко” (компанія з організації відпочинку), повідомляє “Економічна правда”.

Також в дохід держави було стягнути 3 земельні ділянки в Херсоні, будинок на 226 кв.м. у Херсоні, апартаменти та два паркомісця в Ялті, 3 квартири в Ореанді, Одесі та Херсоні, автомобіль Volvo XC90 2020 року, та інше майно.

Також суд постановив конфіскувати частки у двох компаніях, записаних на його колишню дружину: 99,86% ПрАТ “Каштан” та 30% ПрАТ “Дельта Сервіс”.

Нагадаємо:

Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Міністерства юстиції та ухвалив рішення конфіскувати частину активів колаборанта Володимира Сальдо, який очолив окупаційну адміністрацію Херсона.

У вересні у Житомирській області накладено арешт на активи підприємства, кінцевим бенефіціаром якого є родина колаборанта Володимира Сальдо.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни