Уродженка Прикарпаття купила за 69 тисяч доларів прапор України з підписами Залужного та Зеленського

Прапор купила жителька Прикарпаття, яке мешкає в Чикаго. 31 Жовтня, 2022, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 701 Алла Лопаткіна, котра придбала прапор, виїхала у США 20 років тому та заснувала там логістичну компанію

В США на аукціоні продали прапор України, підписаний президентом Володимиром Зеленським та Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним.

Прапор також підписали командувач Нацгвардії, захисники “Азовсталі” та Герой України.

Про це повідомляє телеведуча Наталя Островська.

“Придбала цей скарб власниця логістичної компанії у Чикаго. Українка з Івано-Франківщини, яка з першого дня великої війни допомагає нашій країні”, – написала Островська. 

Усі вторговані гроші підуть на допомогу Україні, а саме — на будівництво модульного містечка для людей похилого віку, які постраждали на війні та залишилися без житла.

Алла Лопаткіна, котра придбала прапор, виїхала у США 20 років тому та заснувала там логістичну компанію. На її базі після повномасштабного вторгнення РФ заснувала потужний логістичний центр на підтримку України. Відтоді уродженка Прикарпаття відправила на Батьківщину понад 100 тонн допомоги: їжу, засоби гігієни, медичні препарати, засоби індивідуального захисту для цивільних та військових. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни