Урядова уповноважена виступила проти скасування свята 8 березня – Новини України

Урядова уповноважена виступила проти скасування свята 8 березня - Новини України

Фото: YouTube-канал Ukrinform TV

Урядова уповноважена з гендерної політики Катерина Левченко назвала маніпулятивним законопроєкт, який пропонує скасувати Міжнародний день прав жінок 8 березня. Про це вона сказала на пресконференції в Укрінформі.

– Я думаю, що тематика, яка пов’язана з правами жінок і людей загалом, продовжує перебувати у сфері маніпулятивного тлумачення. Черговою маніпуляцією навколо питання прав жінок став один із законопроєктів, зареєстрований цього тижня, який пропонує перейменувати свято День Захисника та Захисниці Україна на День Захисника, який пропонує скасувати Міжнародний день прав жінок, який є 8 березня за своєю суттю, та святкувати інші дні української жінки. Це дуже небезпечні маніпуляції, – сказала Левченко.

За словами уповноваженої, українці в рамках декомунізації мають спиратися на перевірені факти та інформацію.

13 лютого на сайті Верховної Ради зареєстрували законопроєкт, який пропонує встановити 25 лютого Днем української жінки, 9 березня визначити як Шевченків день, а за Днем матері офіційно закріпити другу неділю травня. У документі пропонується скасувати державні вихідні 8 березня, 1 та 9 травня.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни