Уряд спростив порядок ввезення в Україну дронів, касок і бронежилетів

На час дії воєнного стану пропуск через митний кордон України гуманітарної допомоги — засобів індивідуального захисту, товарів для їх виробництва, безпілотників і їх частин — здійснюється за місцем перетину митного кордону. 05 Січня, 2023, 16:30 Україна Переглядів: 67 Ілюстроване фото. Також Уряд скасував необхідність оформлення гарантійних листів. Фото: EPA/UPG

Відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів № 174 “Деякі питання пропуску гуманітарної допомоги через митний кордон України в умовах воєнного стану”, ініційовані Міністерством економіки спільно з Міністерством оборони і Збройними Силами України та були підтримані Урядом, інформує Кабмін.

Зокрема, документом визначено, що перевізник заповнює та подає в паперовій або електронній формі декларацію на відповідний товар. У переліку такої гуманітарної допомоги — безпілотні літальні апарати, їх частини цивільного призначення та подвійного використання від донорів.

Також каски і бронежилети, виготовлені відповідно до технічних умов, військових стандартів, стандартів НАТО, нитки і тканини (матеріали) для виготовлення бронежилетів.

Крім того, у новій редакції постанови скасовуються заходи нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності та необхідність оформлення гарантійних листів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни