“Ураган” здобув п’яту перемогу у сезоні, перегравши хмельницький “Сокіл”

“Ураган” провів виїзний матч у рамках п’ятого туру української Екстра-ліги.

Суперником івано-франківської команди була Хмельницька команда Сокіл, інформує Фіртка.

І вже на першій хвилині “дракони” відкрили рахунок. Після хорошого розіграшу, Фаренюк вивів на удар Микитюка і той, ударом з носка, відправив м’яч у дальній кут воріт.

У середині першого тайму, івано-франківська команда подвоїла перевагу. Цього разу Микитюк став автором гольової передачі. Результативним ударом відзначився Назар Швед. Він змістився із правого флангу та, сильним ударом, “прошив” воротаря Сокола.

За такого рахунку команди пішли на 15-хвилинну перерву.

У другому таймі господарі майданчика намагалися зрівняти рахунок. Ураганівці, в свою чергу, дуже здорово грали в обороні та не давали Соколу багато простору біля своїх воріт.

За 2:20 до кінця другого тайму, хмельничани мали чудову нагоду, щоб скоротити різницю в рахунку. Проте, голкіпер Урагану Савенко продемонстрував прекрасну гру, здійснивши два чудових сейви.

В підсумку, Ураган здобув п’яту перемогу в сезоні. Наразі, “дракони” посідають першу сходинку із 15 очками у своєму активі.

У наступному матчі іванофранківці зіграють дома проти команди “Кардинал-Рівне”. Гра пройде, 16 листопада.