Унікальний український проєкт зі швейцарським характером. У Карпатах зводять котеджне містечко Gutenberg (ФОТО)

Завдяки унікальним перевагам Gutenberg, котеджі захоплюють більше, ніж Швейцарія з красою її Альп.

Gutenberg розташований у селі Яблуниця Івано-Франківської області на території гірськолижного курорту Буковель. Межує із природним заповідником Ґорґани, неподалік — найвищий в Україні Чорногірський хребет. 

Поблизу усі необхідні для комфортного життя та відпочинку об‘єкти інфраструктури, зручна транспортна розв’язка.

Так, затишне екологічне містечко формують котеджні будинки, апарт-готель та власна інфраструктура. Зокрема, на території є відкритий басейн, відпочинкова зона з альтанками, ресторан для мешканців, сучасний аквапарк на території, ландшафтний дизайн та лаунж-зони з вуличним освітленням, мультифункціональний дитячий майданчик та зона барбекю.

«Обличчям Gutenberg є Матіас — швейцарець, який вдома був успішним бізнесменом, але велика експедиція привела його у гарне місце на добрій горі — в українські Карпати.

Саме тут він знайшов себе і справу свого життя — проєкт Gutenberg», — наголошують автори проєкту.

За словами керівника, автора та одного зі співвласників проєкту Олега Єфіменка, який через війну переїхав з Гостомеля на захід України, у будівництві використовували якісні екологічні матеріали та сучасні технології, які гарантують безпечне та комфортне проживання для мешканців Gutenberg. 

«Для мене Карпати — це друга домівка. Я багато подорожував країнами Скандинавії та Балтії. Чимало бачив у цих країнах і — захотів реалізувати схожий проєкт у Карпатах.

Я спорудив понад сто будинків в Україні та за її межами. І це мій перший проєкт у Карпатах, який я реалізовуватиму.

Проєкт чималий: налічує 38 екокотеджів. Йдеться про двоповерхові котеджі площею від 94 метра квадратного. Ціна від — 1 700 долларів за метр квадратний.

На сьогодні побудували п’ятнадцять будинків, готовність яких складає 80%. Першу чергу здадуть у першому кварталі 2023 року», — поділився Єфіменко.

«Ми пропонуємо будинки не на етапі будівництва, а вже повністю готові. Кожен номер матиме дизайнерський ремонт, якісну техніку та меблі, ідеально готовий для проживання та відпочинку. 

Територію обслуговує управлінська компанія, яка візьме на себе клопоти щодо належного догляду за територією.

Наразі вісім котеджів готові до введення в експлуатацію у першому кварталі 2023 року. П’ять — на етапі будівництва, а двадцять п’ять — на етапі проєктування», — розповіла керівниця відділу продажів Тетяна.

Містечко Gutenberg побудоване за концепцією закритого приватного простору, у якому насолоджуються спокоєм. За безпеку мешканців та гостей відповідає цілодобова охорона.

Місце, сповнене натхнення, так називають Gutenberg його автори.

«Ми шукали ідеальну формулу для мистецтва життя. Взяли за основу концепцію швейцарського мінімалізму: його чисті геометричні форми, природні натуральні відтінки та максимально продумані деталі.

Поєднали поліфункціональність й інноваційність з красою навколишньої природи та створили нове ультрасучасне та водночас неймовірно атмосферне місце.

Затишні карпатські ліси, чисте гірське повітря та стильні екокотеджі з великим власним басейном та SPA-зоною — особливе мистецтво життя та відпочинку у Карпатах».

Gutenberg — унікальний новий проєкт у Карпатах, у якому все продумано для доброго життя та відпочинку

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни