Ультрамарафонець із Івано-Франківська присвятив 250 км забігу захисникам України

Бігун-ультрамарафонець, рекордсмен України з ультрамарафонського бігу фінішував у Чернівцях на благодійному одиночному забігу довжиною 250 км. Старт відбувався у селі Небилові. 03 Вересня, 2022, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 188 На 250 км Миколі Тарану знадобилося 22 години

Ідею пробігу франківець Микола Таран запозичив з ісландського ультрамарафону Ice&Fire 250 km.

“Оскільки в Україні війна, росія напала на Україну то я не зміг цього року репрезентувати Україну на цих змаганнях і тому вирішив пробігти дистанційно. У такий час мені не хотілося бігти просто для себе, тому я вирішив допомогти своїй знайомій Яні Бендак (село Вільхівка), яка займається благодійною діяльністю”, — каже рекорсмен України.

Ультрамарафонець вирішив збирати гроші своїм бігом на окремий 58-й зенітно ракетний батальйон оперативного командування “Схід”, інформують “Вікна”.

Погода впродовж забігу зазвичай була хмарною без дощу. Але фінішній день Микола Таран біг 17 км за проливного дощу. У загальному на 250 км знадобилося 22 години.

“Це було складне для мене випробовування. Кожного дня все менше і менше в мене було сили, тільки віра в себе, допомога людей і ціль, мені не давала зійти із шляху. Я надіюся що я своїм прикладом покажу, що кожний українець, не зважаючи на яких він/вона фронтах, може допомогти нашим воїнам!”, — зазначив ультрамарафонець.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни