Укрзалізниця запускає новий унікальний поїзд зі спеціальними велостійками – Новини України

Укрзалізниця запускає новий унікальний поїзд зі спеціальними велостійками - Новини України

Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

Укрзалізниця запускає із серпня новий поїзд, головною “родзинкою” якого стане те, що він обладнаний спеціальними велостійками, які розташовані у першому та останньому вагонах. Поки що такий вид залізничного транспорту лише один. Про це розповіли на сторінці Укрзалізниці у Facebook.

– Продовжуємо посилювати гірський напрямок і вже 1 серпня відправляємо до першого рейсу додатковий регіональний потяг №827/828 зі Львова через Ское, Славське, Воловець до Мукачевого! Поїзд обладнаний спеціальними велостійками, які знаходяться у першому та останньому вагонах поїзда (№1 та №8), – зазначили в Укрзалізниці.

Відправлення зі Львова відбувається о 07:35, а прибуває поїзд до Мукачевого о 12:07. У зворотному напрямку відправлення з Мукачева о 14:30, прибуття до Львова о 18:45. При цьому третього, восьмого, 10, 17, 24, 31 серпня поїзд у ході не буде. Тому врахуйте це при плануванні подорожей, особливо якщо вам знадобиться велосипед.

В Укрзалізниці також зазначили, що з 15 серпня розклад зазнає незначних коректив через проведення ремонтів залізничного полотна. У зв’язку з цим дізнатися актуальний розклад руху та купити квитки можна у додатку, чат-боті, на офіційному сайті та в касах вокзалів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни