Укрзалізниця відправила тестовий поїзд Київ-Варшава до першого рейсу – Новини України

Укрзалізниця відправила тестовий поїзд Київ-Варшава до першого рейсу - Новини України

Фото: t.me/УкрзалІнфо

У середу, 31 травня, у рейс вирушив тестовий поїзд Київ-Варшава із 14 стандартних вагонів. Про це повідомила прес-служба Укрзалізниці.

– Напрямок Київ-Варшава сьогодні залишається найдефіцитнішим: кількість запитів від пасажирів у 10 разів перевищує пропозицію місць. Обмежена пропозиція зумовлена тим, що польська залізниця пропускає цим маршрутом лише спеціальні вагони “вужчого” габариту RIC, що мають тримісні купе, – зазначили в компанії.

Укрзалізниця провела переговори щодо сумісності вагонів УЗ із польською інфраструктурою, отримала технічні погодження від польського регулятора. Також компанія виконала успішний тестовий заїзд поїзда, сформованого із вагонів стандартного для України габариту.

– Сподіваюся, що сьогодні останній тестовий заїзд, після якого ми отримаємо зелене світло від польської сторони. Це дозволить у два-три рази збільшити пропозицію місць для прямого сполучення між українською та польською столицями, – повідомив голова правління Укрзалізниці Євген Лященко.

Раніше рух поїздів залізницею між Дебреценом і Ньіредьхазою в Угорщині, яка була пошкоджена внаслідок аварії, відновили. Тепер і з Києва знову зможуть вирушати поїзди до Відня та Будапешту.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни