Укртрансбезпека вперше на Прикарпатті оштрафувала вантажівку з щебенем за надмірну вагу | Новини Надвірної

Днями був виписаний перший штраф на ділянці дороги Надвірна-Бистриця, що на Івано-Франківщині, за перевищення норм під час габаритно-вагового контролю (ГВК).

Про це повідомив учасник процесу, нардеп Василь Вірастюк.

Нещодавно на цій дорозі С090901 облаштували спепцмайданчик ГВК, оскільки нею везуть ліс та камінь з місцевого кар’єру, та встановили попереджувальні дорожні знаки.

Укртрансбезпека вперше на Прикарпатті оштрафувала вантажівку з щебенем за надмірну вагу 1

Вже за перше патрулювання працівники Укртрансбезпеки та обласної патрульної поліції у селі Пнів Надвірнянського району перевірили 21 вантажівку та склали 5 актів. Серед порушень були дрібні, які підпадають під ст. 48 ЗУ “Про автомобільний транспорт” – такі як відсутність страхівки чи посвідчення водія.

Одну з вантажівок оштрафували на 34 тис. грн. за перевантаження на одиничну вісь 13,55 т при допустимих 11 т та стягнули 157 грн. плати за проїзд дорогами з перевищення вагових обмежень.

Укртрансбезпека вперше на Прикарпатті оштрафувала вантажівку з щебенем за надмірну вагу 2

Машина перевозила щебінь з Навірнянського кар’єру, звідки постачають сировину, в т.ч. для будівництва доріг, по всій Західній Украні, повідомив Вірастюк.

Відтепер на ділянці дороги Надвірна-Бистриця три-чотири рази на тиждень працюватиме пересувна лабораторія габаритно-вагового контролю.

Загалом таких лабораторій в області уже три. Вони працюватимуть на різних дорогах. Де саме, не повідомляють.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни