Укрпошта випустить марку до Дня пам’яті захисників України – Новини України

Укрпошта випустить марку до Дня пам’яті захисників України - Новини України

Фото: t.me/igorsmelyansky

До Дня пам’яті захисників України Укрпошта випустить марку “Вічна Памʼять”. З вівторка,  29 серпня, марка та конверт стануть доступними для купівлі у відділеннях Укрпошти. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський.

 – Ми маємо памʼятати, завдяки кому можемо прокидатися та чекати гарних новин і в цивільному житті, і на фронті. Завдяки кому, вже за декілька днів, наші діти знову підуть до школи, – наголосив Смілянський.

Він додав, що у компанії «довго думали над напрямком благодійності цього випуску».

– Зібрати на зброю, памʼятник чи музей загиблим героям. Але вирішили серцем. Є ті, для кого ці втрати найважчі – діти героїв. Якщо є найменше, що ми можемо зробити, щоб їх порадувати, передати трішки тепла та підтримки — ми зробимо саме це. Тому 3 гривні з кожного випуску знову підуть на добро, – наголосив Смілянський.

Він пояснив, що спецпогашення по всій країні відбудуться 29 серпня, обов’язково враховуючи усі заходи безпеки. Відсьогодні марку та конверт можна передзамовити онлайн (bit.ly/mark2808), а вже завтра – придбати у відділеннях Укрпошти.

До Дня Незалежності Укрпошта випустила марку «Україна-мати», конверт «Перший день», листівки та магніт «Україна-мати». Вони доступні у продажі з 24 серпня. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни