Укрпошта надсилатиме соціальні виплати та пенсії українцям, які перебувають за кордоном

Відтепер в українців, які внаслідок російської агресії знайшли прихисток за межами України й раніше отримували пенсії та соціальні виплати в Укрпошті, є можливість забирати кошти за місцем тимчасового перебування. Їх буде надіслано міжнародним поштовим переказом. 19 Серпня, 2023, 17:30 Україна Переглядів: 264 Ілюстроване фото. Для того, щоб отримувати виплату, потрібно оформити заявку. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Зараз проєкт охоплює тих пенсіонерів, що у Польщі, але згодом розшириться й на інші країни. Докладніше про нього — на сайті Укрпошти, інформують “Вікна” з посиланням на Укрпошту.

Надаємо покрокову інструкцію для отримання коштів за кордоном:

  1. Подати заяву щодо виплати нарахованої пенсії та соціальної допомоги. Яким чином? Є два можливі варіанти:
  • онлайн, зазначити всі необхідні дані;
  • заповнити у паперовому вигляді, заздалегідь завантаживши за посиланням, вкласти у конверт з приміткою «пенсія переказом» й надіслати на адресу: АТ «Укрпошта», вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001, Україна (JSC “Ukrposhta”, str. Khreshchatyk, 22, Kyiv, 01001, Ukraine).
  1. Забрати міжнародний поштовий переказ за адресою тимчасового перебування за межами України, пред’явивши документ, що посвідчує особу.

Зверніть увагу, що міжнародний поштовий переказ буде доставлено отримувачу у місяці, наступному за місяцем, в якому була надіслана заява. Виплата здійснюється у національній валюті країни перебування (у Польщі — в злотих).

Якщо є питання, звертайтеся за телефоном +38 (044) 323 14 46 (дзвінки по території України та міжнародні дзвінки).

Укрпошта, Пенсійний Фонд України та Мінреінтеграції роблять все можливе, щоб українці, які через війну були змушені покинути домівки, отримували пенсії й соціальні виплати. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни