“Укроборонпром” розгорнув серійне виробництво 82-міліметрових осколкових мін

Виробництво розгорнуто за кордоном. Кількість осколків від цих мін у 2-2,5 раза більша за стандарт. 12 Січня, 2023, 09:30 Україна Переглядів: 171 Удосконалена “Укроборонпромом” міна є у рази кращою за штатну Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Державний концерн “Укроборонпром” налагодив серійне виробництво 82-міліметрових мінометних пострілів за кордоном, на потужностях однієї з країн-членів НАТО, інформує підприємство.

Прикметно, що удосконалена “Укроборонпромом” міна є у рази кращою за штатну. Кількість смертоносних осколків, зафіксованих під час випробувань на щитах мішеней та на майданчику мішеневої обстановки, у 2-2,5 раза більша, ніж повинна мати штатна міна. Розміри та форма осколків також кращі за штатні.

Так, згідно зі стандартом, під час розриву штатної міни кількість осколків, які мають уразити ціль на відстані 5 метрів, повинна сягати 198 одиниць, на відстані 10 метрів — 70 одиниць, а на відстані 15 метрів — 41 одиницю У боєприпасу, вдосконаленого фахівцями підприємств “Укроборонпрому”, — це 460, 140 та 69 осколків відповідно.

Артилерійська осколкова міна 82-мм призначена для ураження живої сили ворога з міномета на відстані до 4500 метрів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни