“Укренерго” запровадило аварійні відключення електрики у 11 областях – Новини України

"Укренерго" запровадило аварійні відключення електрики у 11 областях - Новини України

Фото: facebook.com/npcukrenergo

Під час ранкових обстрілів отримали пошкодження низка енергетичних об’єктів. “Укренерго” запровадило в 11 областях країни аварійні відключення електроенергії. Про це повідомляє прес-служба компанії.

– Сьогодні ворог знову обстріляв об’єкти енергетичної інфраструктури. Наслідки усуваються. Станом на 12:00 14 січня споживання електроенергії нижче, ніж учора через потепління та вихідний день. Водночас, дефіцит потужності в енергосистемі зберігається, – йдеться в повідомленні.

Як зазначили у компанії, на сьогодні у 11 областях України зафіксовано перевищення лімітів споживання електрики. В результаті там довелося запровадити аварійні відключення мощі.

– До всіх областей доведені ліміти споживання, що діють протягом доби – з 00:00 до 24:00. Наразі ліміти перевищено вже в 11 областях, внаслідок чого застосовано аварійні відключення, – наголосили в “Укренерго”.

Також енергетики нагадали, що кожен оператор системи розподілу у своєму регіоні складає графіки планових погодинних відключень, які мають забезпечувати споживання області на рівні ліміту.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни