Укренерго заявило про відновлення енергопостачання

Укренерго заявило про відновлення енергопостачання

В Укренерго роблять все можливе, щоб забезпечити споживачам надійне енергоживлення

Зараз енергосистема в процесі відновлення та працює на максимумі своїх можливостей, зазначили в Укренерго.

Компанія Укренерго відновила енергопостачання споживачам. Жодних обмежень споживання у вечірні години доби диспетчерський центр не планує. Про це повідомив глава оператора Володимир Кудрицький у Facebook у вівторок, 30 травня.

“Нагадую, сьогодні в енергосистемі аварійно відключилися високовольтні лінії, спрацювали системи захисту та через це відбувалися відключення електроенергії в низці регіонів. Ми детально вивчаємо причини інциденту, що стався в енергосистемі”, – написав він у фейсбуці.

За його словами, відключення споживачів не пов’язане з дефіцитом потужності в системі. Причини аварійної ситуації – суто технічні, їх з’ясують у результаті розслідування Держенергонагляду та фахівців Укренерго.

“Енергосистема пережила 15 масованих хвиль ракетних ударів і 18 потужних дронових атак. Зараз вона в процесі відновлення та працює на максимумі своїх можливостей. Якщо в мирний час у нас було багато резервних схем заживлення споживачів, і ви зазвичай не відчували роботу енергетиків, то зараз у нас все ще багато “вузьких місць” в енергосистемі після зимових обстрілів”, – зазначив Кудрицький.

Вын запевнив, що в Укренерго роблять все можливе, щоб навіть у складних умовах та під час масштабної ремонтної кампанії забезпечити споживачам надійне енергоживлення та стабільну збалансовану роботу енергосистеми.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відключення світла сталися у семи областях – через обстріли та погіршення погодних умов.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни