Укренерго: В Україні значний дефіцит потужності – Новини України

Укренерго: В Україні значний дефіцит потужності - Новини України

Фото: t.me/Укренерго/

На ранок 8 грудня в енергосистемі України зберігається значний дефіцит електроенергії через пошкодження, спричинені ракетними ударами Росії. Про це повідомили в Укренерго.

Вже зранку у кількох областях країни перевищено ліміти споживання та застосовано режим аварійних відключень. Крім того, як і раніше, у низці регіонів продовжуються ремонтні роботи на об’єктах.

– Ситуацію ускладнюють погодні умови: у багатьох регіонах на заході країни мороз, дощ зі снігом та сильні пориви вітру спричиняють зледеніння проводів та їх пошкодження. Зараз найскладніша ситуація зберігається у східному регіоні – увечері ворог знову зазнав масованого артилерійського обстрілу кількох районів, – підкреслили в компанії.

В Укренерго додали, що продовжуються аварійно-відновлювальні роботи у Київській та Одеській областях. У Одеса процес загоєння побутових споживачів триває за резервними схемами. Енергетики працюють цілодобово, щоб якнайшвидше повернути споживачів до відключень світла за графіком.

Раніше генеральний директор компанії Yasno Сергій Коваленко заявив, що в Україні продовжуються аварійні роботи, оскільки російська масована атака повернула енергетичну систему у стан тижневої давності.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни