“Укренерго”: в Україні достатньо електроенергії для покриття споживання – Новини України

"Укренерго": в Україні достатньо електроенергії для покриття споживання - Новини України

Фото: facebook.com/npcukrenergo

Станом на ранок 28 квітня в Україні достатньо електроенергії, аби покрити споживання. Ранкова ракетна атака росіян не завдала пошкоджень енергетичній інфраструктурі та не призвела до необхідності обмеження споживання. Про це заявили в “Укренерго”.

Однак енергетики зазначають, що залишається складною ситуація на сході України, де через обстріли зазнав пошкоджень енергетичний об’єкт. Ремонтні бригади “Укренерго” працюють на всіх об’єктах високовольтної мережі, які зазнали російських атак.

– Станом на 28 квітня виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. Водопілля спадає. Гідроелектростанції продовжують працювати не тільки для покриття піків споживання зранку та ввечері, але й упродовж всієї доби. Триває експорт електроенергії у Польщу та Молдову, також продовжується незначний імпорт зі Словаччини, – йдеться у повідомленні.

Внаслідок 15 ракетних та 18 дронових атак енергосистема України отримала безпрецедентні пошкодження. Для відновлення того рівня надійності енергопостачання, який був до масованих обстрілів, все ще необхідно багато ресурсу та часу. Щоб зменшити навантаження на енергосистему, яка зазнала тяжких пошкоджень ворога і все ще продовжує відновлюватися, споживачів просять за можливості переносити використання потужної техніки на нічні та денні години.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни