Укренерго повідомило про можливі аварійні відключення – Новини України

Укренерго повідомило про можливі аварійні відключення - Новини України

Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA

Станом на 11:00 9 січня енергоспоживання в Україні значно зросло через зниження температури та збільшення споживання промисловістю та бізнесом. Як повідомляє «Укренерго», у  зв’язку з цим для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей України доведені ліміти споживання, які діють з 4:00 до 24:00. Перевищення лімітів призводить до застосування аварійних обмежень.

Залишається складною ситуація з електропостачанням у прифронтових регіонах на сході та півдні через значні пошкодження електромереж під час бойових дій. Крім цього, вночі росіяни обстріляли один з об’єктів генерації на півдні країни.

– Наразі енергосистема не в змозі покрити споживання у повному обсязі через пошкодження та окупацію ворогом низки електростанцій, які виробляють електроенергію, серед яких і найпотужніша Запорізька АЕС, – додали в компанії.

В «Укренерго»  наголосили, що виробники електроенергії та оператори систем розподілу постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, уражених ракетними та безпілотними атаками ворога. Та попросили розумно споживати електроенергію, щоб знизити навантаження на енергосистему та зменшити необхідність застосування обмежень.

РФ масово обстрілює енергосистему України з жовтня 2022 року. На цей час українці пережили 11 масованих ракетних та 15 атак дронами.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни