Укренерго попередило про можливі відключення світла ввечері – Новини України

Укренерго попередило про можливі відключення світла ввечері - Новини України

Фото: REUTERS/Roman Baluk

Ввечері 30 жовтня в Україні існує ризик відключення світла. Про це вдень у неділю попередили в телеграм-каналі “Укренерго”.

– Попереду вечір неділі, під час якого є ризик виникнення необхідності застосування обмежень. Будь ласка, готуючись до наступного робочого тижня, не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів і за можливості перенесіть користування пральними машинами, бойлерами та обігрівачами на ніч, коли рівень споживання в енергосистемі найнижчий, – йдеться у повідомленні.

​​Сьогодні другий ранок поспіль диспетчерський центр компанії не надавав обсягів для аварійних відключень споживачів. Необхідності в обмеженні не виникло через те, що вранці українці спожили на 2,6% менше електроенергії, ніж вчора, а верхня точка ранкового піку була пізніше, що також уповільнило зростання споживання.

В суботу ввечері навантаження споживання в Києві знизилось на 6,2%, в Київській області на 3,3%. Також, зменшилося споживання в Черкаській – на 17,8% , в Харківській – на 7,0%, Чернігівській – на 5,9%. 

27 жовтня через чергові удари РФ “Укренерго” вводило жорсткіші обмеження електропостачання. Близько мільйона киян у четвер залишилися без світла.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни