Український ударний безпілотник з дальныстю 1000 км пройшов усі випробування – Новини України

Український ударний безпілотник з дальныстю 1000 км пройшов усі випробування - Новини України

Фото: Укроборонпром

В Україні успішно провели всі випробування ударного безпілотника власного виробництва з дальністю поразки 1000 кілометрів. Про це повідомила під час брифінгу прес-секретар “Укроборонпрому” Наталія Сад, передає “Інтерфакс-Україна “.

– На сьогоднішній день проект з розробки безпілотного літального апарату з дальністю ураження понад тисячу кілометрів та можливістю корисного навантаження до 75 кг досяг такого етапу, коли про нього ми, на жаль, говорити нічого не можемо, – повідомила Сад.

Як зазначили у держконцерні, виробництво першого зразка вітчизняного БПЛА максимально прискорене. Безпілотник вже “випробували його у повітрі” і готують його до наступного етапу – демонстрації можливостей дрона-камікадзе керівництву Сил оборони.

Про те, що Україна завершує розробку українськогоударного безпілотника з дальністю до 1000 кілометрів в “Укроборонпромі”, повідомили в середині жовтня після чергової російської атаки по Києву дронами-камікадзе. Тоді в концерні заявили, що з початку війни “Укроборонпром” працює у посиленому режимі та натякнули, що частина зброї вітчизняного виробництва вже “успішно працює на полі бою”.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни