Український військовослужбовець зробив незвичайну пропозицію своїй коханій

Емоції дівчини, коли на вулиці замість озброєних хлопців на неї чекав її коханий із букетом червоних троянд – складно передати. Ви можете побачити все самі. 20 Січня, 2023, 16:30 Україна Переглядів: 330 В приміщення різко зайшли декілька міцних хлопців зі зброєю та у військовій формі і почали вимагати документи. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Діана приїхала в Донецьку область до свого хлопця з позивним Торето, ні про що не здогадуючись. Однак, замість коханого, з порогу її зустріли досить тривожні новини: в місто начебто зайшли ДРГ, скоріш за все всіх будуть евакуювати з бази, поки ситуація не загострилась, але треба зачекати, щоб за нами заїхали побратими Торето, повідомляє у соцмережі Костянтин Ліберов.

Натомість, за хвилину всі підскочили від гучного стукоту в двері. В приміщення різко зайшли декілька міцних хлопців зі зброєю та у військовій формі і почали вимагати документи. Треба відмітити, хлопці відіграли на ура. Навіть Влада, яка знала завчасно сценарій, майже повірила в те, що Діану підозрюють у співпраці з ДРГ, отже потрібна термінова перевірка і поїздка на штаб із зав‘язаними очима. Емоції дівчини, коли на вулиці замість озброєних хлопців на неї чекав її коханий із букетом червоних троянд – складно передати. Ви можете побачити все самі. Вона сказала «Так!», а далі було не затишне маленьке свято в колі найближчих побратимів хлопця та коханої. Війна не вбила в нас людей. Не відняла в нас бажання жити, кохати, створювати сім‘ї, радіти життю сьогодні і зараз, як ти складно не було, якою б безпросвітною не здавалась темрява.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни