Український рок-гурт “Антитіла” у вишиванках заспівав гіт The Beatles в Ліверпулі

На найближчі два тижні Ліверпуль перетворився на центр української культури — місто приймає міжнародний конкурс Євробачення, переможцем якого минулого року стала Україна. На вулицях британського міста майорять сотні синьо-жовтих прапорів, в галереях проходять виставки українського мистецтва, а на концертних майданчиках лунає музика сучасних українських виконавців. Зокрема, рок-гурту «Антитіла». 12 Травня, 2023, 15:30 Україна Переглядів: 241 “Антитіла” переспівали With A Little Help From My Friends легендарного гурту The Beatles Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Тарас Тополя та його друзі приєднались до масштабного міжнародного флешмобу #HelpUkraineSong, що запустили організатори Євробачення, і переспівали гіт With A Little Help From My Friends легендарного гурту The Beatles. Під час виконання пісні у Liverpool Museum музиканти були одягнені в сучасні вишиванки одного з українських брендів.

Ініціатива #HelpUkraineSong має на меті об’єднати світ через музику та показати солідарність з Україною.

Впродовж підготовки до міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення 2023” та до його фіналу, 13 травня, охочі мають змогу долучитися до кампанії, виконавши пісню With A Little Help From My Friends легендарного британського гурту The Beatles.

У флешмобі може взяти участь будь-хто: професійні вокалісти чи музиканти, аматори, співочі хори чи представники громадськості. Треба лише записати відео під трек і опублікувати на сторінках власних соцмереж з хештегом #HelpUkraineSong, також відмітивши однойменну сторінку організації. У день фіналу «Євробачення–2023» у Ліверпулі ми зможемо побачити кульмінацію цього флешмобу. 

До ініціативи також залучені відомі українські (Мішель Андраде, Євген Клопотенко, Марта Адамчук, Lida Lee, гурти Tvorchi, Kadnay та “Антитіла”) та зарубіжні артисти, блогери та партнери, щоб максимально популяризувати та масштабувати цю кампанію.  

Кошти, зібрані #HelpUkraineSong, спрямують до War Child — єдиної спеціалізованої благодійної організації для дітей, які постраждали від воєнних конфліктів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни