Українських морпіхів-розвідників повернули з полону, організувавши їхню втечу – Новини України

Українських морпіхів-розвідників повернули з полону, організувавши їхню втечу - Новини України

Фото: facebook.com/ihor.kopytin

Українським морпіхам-розвідникам вдалося повернути на підконтрольну Україні територію, організувавши їхню втечу з полону. Про це повідомив нардеп Ігор Копитін у Facebook.

– Розкрию трохи деталей порятунку морпіхів-розвідників, яких днями вдалося повернути з російського полону, та з якими зустрічався як представник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Історія їхнього звільнення варта того, щоб про неї зняли фільм. Діти під час бойових дій потрапили в полон до російських окупантів. Їх утримували на непідконтрольній зараз території України. Про це дізналися у командуванні ВМС та морської піхоти, де вирішили спланувати операцію, щоб спробувати витягнути хлопців із полону, бо своїх не кидаємо, – розповів він.

В результаті вдалося організувати втечу розвідників із полону, а потім переправити їх на підконтрольну Україні територію. Наразі військові у безпеці та їхньому житті нічого не загрожує, резюмував він.

Нардеп зазначив, що участь в операції зі звільнення морпіхів брав “кіборг” та захисник “Азовсталі” Артем Дибленко, який нещодавно сам повернувся з ворожого полону.

Напередодні Військово-морські сили ЗСУ повідомили, що в результаті проведених заходів під керівництвом ВМС з окупованої території було виведено трьох військовослужбовців окремого батальйону морської піхоти. Деталі вони не розкрили.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни