Українські волонтери безкоштовно навчатимуться в IT-центрі – Новини України

Українські волонтери безкоштовно навчатимуться в IT-центрі - Новини України

Освітній центр DAN. IT Education оголосив запуск грантової програми, в рамках якої 100 українських волонтерів матимуть змогу здобути спеціальності в IT-сфері. Про це повідомляє прес-служба установи.

– У рамках програми надається 100 стипендій на отримання затребуваних в Україні та світі IT-спеціальностей із програмування, веб-дизайну, дата аналітики, маркетингу, тестування та IT-рекруту. Навчання проходитиме за 6 напрямками терміном від 3 до 8 місяців, – йдеться у повідомленні.

Студентами можуть стати волонтери віком від 18 років. Подати заявку на безкоштовне навчання можна до 30 листопада, а початок курсів заплановано на грудень 2022-січень 2023 року.

– Навчання у нас побудовано на унікальній технології, яка чудово зарекомендувала себе в багатьох країнах, у тому числі в Україні, Ізраїлі, Сполучених Штатах, впроваджуємо інноваційні рішення – такі як перший освітній Метаверс в Україні та супроводжуємо наших студентів до моменту їхнього працевлаштування, що дозволяє нам одержувати 76% працевлаштування студентів. Запрошуємо волонтерів до нашого освітнього центру – каже, – каже представник CEO освітнього центру DAN. IT Ксенія Столбова.

Подати заявку на отримання гранту можна на сайті освітнього центру. Серед претендентів буде проведено конкурс, за результатами якого буде відібрано 100 студентів. За умовами грантової програми кандидат має направити мотиваційний лист на тему “Чому саме я маю отримати грант”. На другому етапі проводитиметься тестування навичок, а на третьому – персональне інтерв’ю. За результатами кожного етапу відберуть найкращих, а серед фіналістів буде обрано переможців.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни