Українські військові закликали до інформаційної тиші щодо висадки ЗСУ на лівому березі Херсонщини – Новини України

Українські військові закликали до інформаційної тиші щодо висадки ЗСУ на лівому березі Херсонщини - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Українські захисники висадилися на лівому березі Дніпра на Херсонщині та зайняли там позиції. Про це повідомили в Інституті вивчення війни (ISW).

– Геолокаційні кадри, опубліковані російським блогером 22 квітня, показують, що українські сили зайняли позиції на березі Дніпра на північ від Олешок (7 км на південний захід від Херсона) і просунулися до північної околиці населеного пункту на трасі Е97, а також на захід від Дачі (10 км на південь від Херсона), – наголошується у звіті Інституту.

Аналітики повідомляють, що це свідчить про можливу відсутність контролю у Росії над островами на річках Кінка та Чайка. Тим часом, представник оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк заявила, що на південній лінії фронту триває складна робота і закликала українців зберігати “тишу”.

– Дуже складна робота триває, коли треба подолати таку перешкоду, як Дніпро, коли лінія фронту проходить вздовж широкої могутньої річки. Тому умови військової операції вимагають інформаційної тиші доти, доки це не буде достатньо безпечним для наших військових. Тому тут потрібно набратися терпіння і навіть найкращим студентам Інституту вивчення війни, – заявила вона в ефірі телемарафону.

На початку листопада ЗСУ деокупували частину Херсонської області, зокрема Херсон. Росіяни тим часом втекли на лівий берег річки Дніпро та зайняли там позиції. Звідти вони обстрілюють мирні житлові будинки та цивільні об’єкти.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни