Українські полярники відзначили День вишиванки в Антарктиді – Новини України

Українські полярники відзначили День вишиванки в Антарктиді - Новини України

Фото: facebook.com/AntarcticCenter

Українські полярники на станції ” Академік Вернадський ” приєдналися до святкування Дня вишиванки. На честь цього свята зимівники вбралися у вишиванки з традиційним орнаментом, а деякі – в унікальні антарктичні вишиванки. Про це повідомляє у Facebook Національний антарктичний науковий центр.

– До цього свята частина зимівників вбралася у власні вишиванки з традиційним орнаментом, а деякі – в унікальні антарктичні вишиванки. На них зображені кити, пінгвіни, альбатроси та… пальми, якими розмальований паливний бак на станції, – зазначили у центрі. – Для нашої команди, як і для більшості українців, вишиванки стали своєрідним оберегом, до якого звертаються в особливих випадках. Вишивка різних регіонів, кольорів, але ідея одна – пишаємось тим, що ми – українці і так тримаємо зв’язок із давніми поколіннями.

В антарктичному центрі додали, що полярники на станції “Академік Вернадський” “завжди намагаються вшановувати всі важливі свята та дні”, так само, як це роблять і в Україні. Адже це дозволяє їм відчути “єднання” зі своїми співвітчизниками, допоки вони працюють далеко від дому.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни