Українські морпіхи завершили навчання в Британії

Українські морпіхи завершили навчання в Британії

Фото: royalnavy.mod.uk Навчання українських морпіхів у Великобританії

Курс навчання передбачав тренування із застосування мінометів, легкої протитанкової зброї нового покоління, зенітних ракетних комплексів Stinger і безпілотників для розвідки.

Українські морські піхотинці завершили піврічне навчання у Британії, де тренувалися проводити рейди і складні операції. Про це повідомляє  пресслужба Королівського військово-морського флоту Британії.

“Протягом усього навчання британські інструктори були поряд з нами, показуючи, як рухатися та як працювати разом у невеликій команді – це буде мати велике значення, коли ми повернемося додому в Україну”, – розповів один з українських військових.

Курс навчання передбачав тренування із застосування мінометів, легкої протитанкової зброї нового покоління (NLAW), зенітних ракетних комплексів Stinger і безпілотників для розвідки. Крім того, українські морпіхи вчилися руйнувати перешкоди,зокрема “зуби дракона”.

“Проведене навчання сприятиме подальшій підтримці можливостей України щодо створення власних морських сил і міжнародної концепції підготовки морських піхотинців”, – йдеться у повідомленні Королівського військово-морського флоту Британії.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що адміністрація США досі не отримала від європейських партнерів остаточного плану навчання українських пілотів на винищувачах F-16 і тому не може сертифікувати передання необхідного для цього обладнання.

Президент Зеленський повідомив, що навчання українських пілотів на американських винищувачах F-16 почнуться цього місяця.

Байден схвалив тренування українців на F-16

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни