Українська ППО вже збила 13 “Кинджалів” та понад 20 інших балістичних ракет – Новини України

Українська ППО вже збила 13 "Кинджалів" та понад 20 інших балістичних ракет - Новини України

Фото: t.me/ukrainemediacenterkyiv

Українські сили ППО вже змогли збити 13 аеробалістичних ракет “Кинжал”, а також понад 20 “Іскандерів” та С-400. Про це розповів представник командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат у коментарі Українському Радіо.

За словами Ігната, росіяни щомісяця виготовляють близько 100 ракет різних типів, серед них і Х-47 “Кинжал”. Хоча запас “Кинджалів” у ворога відносно невеликий.

– Щодо атаки 11 серпня з боку росіян, то були аеробалістичні ракети Х-47 “Кинжал”, одна з яких збита в Київській області. Ці ракети можуть збивати засоби протиповітряної оборони, здатні працювати проти балістичних ракет. Таких коштів в Україні небагато, але все ж таки результат є. Вже не один “Кинжал” знищено протиповітряною обороною України. 16 травня – 6 ракет, 16 червня – теж 6, і зараз маємо ще одну. Тобто це вже 13 “Кинджалів” було збито протиповітряною обороною України. Додайте до них ще понад 20 збитих балістичних ракет, зокрема “Іскандери” та С-400. З огляду на те, що “Кинжал” рухається в небі на величезній швидкості, понад 7 тисяч кілометрів на годину, то часу на його ліквідацію небагато, – розповів він.

За словами Ігната, атака ворога 11 серпня – підтвердження того, що противник володіє інформацією про об’єкти інфраструктури та військові об’єкти та використовує її. Українське військове керівництво теж розуміє це, і вживає всіх необхідних заходів, щоб зберегти техніку та особовий склад.

Раніше Гнат розповів, що під час російського ракетного удару по Івано-Франківщині у п’ятницю, 11 серпня, загарбники намагалися знищити молодих українських льотчиків, які поїдуть освоювати винищувачі F-16.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни