Українська кліпмейкерка претендує на Греммі-2023

Минулоріч Таня Муіньо претендувала на перемогу в номінації “Найкраще відео” за кліп на пісню Montero (Call Me By Your Name) репера Lil Nas X. 17 Листопада, 2022, 18:30 Україна Переглядів: 173 Таня Муіньо – українська режисерка, стилістка та кліпмейкерка.

Українська кліпмейкерка Таня Муіньо вдруге претендує на найпрестижнішу музичну нагороду світу. За відео на пісню “As It Was” британського співака Гаррі Стайлза її номінували на “Ґреммі-2023”, повідомляє “Українська правда. Життя”.

Номінантів оголосила 15 листопада Національна академія мистецтва і науки звукозапису на своєму YouTube-каналі.

Кліп Тані Муіньо на пісню Стайлза змагатиметься за перемогу в номінації “Найкраще музичне відео”. Конкурентами “As It Was” стали музичні відео на пісні Адель, BTS, Кендріка Ламара, Doja Cat і Тейлор Свіфт.

Минулоріч Таня Муіньо претендувала на перемогу в номінації “Найкраще відео” за кліп на пісню Montero (Call Me By Your Name) репера Lil Nas X.

Ми дізнаємось переможців 5 лютого 2023 року.

Таня Муіньо – українська режисерка, стилістка та кліпмейкерка. Спочатку вона знімала кліпи для MONATIK, Время и Стекло, DOROFEEVA. Із 2019 року розпочала плідну співпрацю з закордонними зірками. Співпрацює з гуртом Foals, музикантами Katy Perry, Harry Styles, Post Malone, The Weeknd, Cardi B, Lil Nas X.

Цьогоріч кліпи Тані Муіньо для іноземних зірок отримали дев’ять номінацій премії MTV Video Music Awards 2022. На премії відзначили три кліпи, які знімали українка. Це робота для Гаррі Стайлза на пісню As It Was, кліп Normani та Cardi Bi на трек Wild Side, а також відео для Post Malone і The Weeknd на пісню One Right Now. Серед номінацій – “Відео року”, “Найкраща режисура”, “Найкраще попвідео”, “Найкраще R&B-відео” “Найкраща хореографія”, “Найкраща колаборація”.

“Ґреммі” (Grammy) – найпрестижніша музична нагорода в сучасній музиці, заснована 1958. “Ґреммі” вручають у 108 категоріях у 30 музичних жанрах за голосуванням уповноважених членів Національної академії мистецтв і науки звукозапису (Recording Academy).

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни