Українка здобула історичне “золото” Кубка світу з артистичного плавання

На першому етапі Кубка світу з артистичного плавання в Канаді українка Марта Фєдіна здобула золоту медаль у технічній програмі. 17 Березня, 2023, 07:30 Україна Переглядів: 195 Марта Фєдіна здобула золоту медаль у технічній програмі Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

У четвер, 16 березня, в канадському Маркемі відбувся перший в історії Кубок світу з артистичного плавання. Першими змагались жінки в одиночній технічній програмі.

Золотом відкрила міжнародний сезон збірна України з артистичного плавання. Марта Фєдіна зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу пошани у технічному соло і таким чином принесла нашій збірній першу нагороду Кубка світу, що стартував у канадському Маркемі, інформує Національний олімпійський комітет України.

Українська спортсменка отримала за свій проникливий виступ із новою програмою під пісню «Чарівна скрипка» оцінку 245,2917, випередивши на 2,5 бала срібну призерку, приму японської команди, досвідчену Юкіко Інуі.