Українців запрошують пройти навчання на перспективні зенітні ракетні системи

Підрозділи протиповітряної оборони уже отримали на озброєння одні із найсучасніших зенітних ракетних комплексів у світі – IRIS-T, NASAMS, Crotale, Aspid, Avenger, Gepard та інші. На черзі – Patriot та SAMP/T. І їх ставатиме дедалі більше, а згодом – вони повністю замінять старий парк радянської техніки. 25 Лютого, 2023, 15:30 Україна Переглядів: 360 Ілюстроване фото. Пройти навчання можна в Україні і закордоном. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Саме тому Повітряним Силам потрібні вмотивовані захисники та захисниці, здатні опанувати цю зброю і стати на оборону країни. Це майданчик для перспективної і високооплачуваної служби, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Щоб стати одним із тих, кого українці називають “богами ППО”, потрібно лише докласти трохи зусиль.

Стати професійним захисником неба можна в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Наразі військовий виш розосереджений по всій Україні, але процес навчання триває і в Україні, і за кордоном. В період воєнного часу молодь має можливість вступити до університету за спрощеною процедурою.

Наразі військові та й викладачі проходять відповідне навчання із експлуатації та бойового застосування сучасних ЗРК в кількох країнах Європи та США. Але не за горами той час, коли спеціалістів з управління складними системами ППО готуватимуть в Україні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни