Українці зможуть надалі розмовляти в Європі за тарифами вільного роумінгу

Українці зможуть надалі розмовляти з близькими у Європі за тарифами європейської зони вільного роумінгу. Водночас топ-пріоритетом залишається запуск 5G в Україні. 04 Лютого, 2023, 09:30 Україна Переглядів: 165 Ілюстроване фото. У квітні минулого року ЄС запровадив безоплатний роумінг для українських біженців Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Українці зможуть надалі розмовляти з близькими у Європі за тарифами європейської зони вільного роумінгу. Відповідне рішення було ухвалено під час зустрічі українських урядовців з Єврокомісією, повідомляють “Вікна” з посиланням на фейсбук-сторінку міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова.

Він зазначив, що ЄС готовий схвалити оновлений додаток 17-3, що стане потужним кроком до вільного роумінгу з Європою на постійній основі. Крім того, Федоров наголосив, що топ-пріоритетом залишається запуск 5G в Україні.

«Команда Мінцифри продовжує наближати українську телеком-сферу до європейських стандартів. Постійно комунікуємо з Єврокомісією, пишемо листи та звертаємося до європейських колег. Далі — більше. Впевнено рухаємося до мети стати повноцінними членами європейської телеком-родини», — сказав Федоров.

Нагадаємо, у квітні минулого року ЄС запровадив безоплатний та доступний роумінг для українських біженців.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни