Україна вже розпочала підготовку до наступного опалювального сезону – Новини України

Україна вже розпочала підготовку до наступного опалювального сезону  - Новини України

Українські енергетики розпочали підготовку до наступного опалювального сезону, щоб уникнути проблем у майбутньому. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення.

– Вже зараз. Ми опрацьовуємо всі сценарії й зробимо все, щоб підійти до наступної зими готовими до будь-якої загрози. За півроку наші енергетики, урядовці, сектор безпеки й оборони та всі, хто залучений до виконання відповідних завдань, мають зробити цілком конкретні речі. Посилити захист енергообʼєктів, відновити ту інфраструктуру, яка була зруйнована російськими ударами за минулі півроку, дати більше можливостей нашим людям у межах проекту децентралізації енергосистеми, щоб люди могли на своїй приватній території, на своїх приватних обʼєктах генерувати й постачати електрику. Це велика робота, вона вже почалася, – заявив Зеленський. 

Підбиваючи підсумки тижня Зеленський також відзначив поновлення контактів на найвищому рівні з Бразилією, а також розмови з лідерами Швейцарії, Нідерландів, Латвії, Естонії, Європарламенту та інших структур Євросоюзу.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни