Україна виграла ще дві медалі на Паралімпійських іграх у Пекіні

Підбиваємо підсумки п’ятого паралімпійського дня у Пекіні.

Сьогодні, 9 березня, наша збірна змагалася у лижних перегонах, передає Фіртка.

Спершу змагання проходили у форматі кваліфікації, потім – півфінали і потім – фінали. Усього були розіграні медалі в шести різних класах. Українські параатлети здобули дві медалі.

Григорій Вовчинський (спортсмен з ураженням опорно-рухового апарату, клас стоячи) виборов “бронзу” в інтенсивному фіналі, програвши менш як дві секунди переможцеві.

Вовчинський розпочав фінал позаду, але на другій частині дистанції пішов в атаку та вибрався на третє місце Для Григорія – це третя медаль Пекіна-2022, він уже зміг зібрати повний комплект нагород.

Другу медаль для України за день здобула Оксана Шишкова – вона виборола “срібло” у класі параатлетів з порушеннями зору. Оксана випередила у фіналі двох німкень, але пропустила вперед спортсменку з Австрії.

Усього, наша збірна здобула 19 (шість золотих, вісім срібних та п’ять бронзовихмедалей на Паралімпійських іграх у Пекіні та посідають третю сходинку у медальному заліку.