Україна представить у Генасамблеї ООН резолюцію щодо миру – Новини України

Україна представить у Генасамблеї ООН резолюцію щодо миру - Новини України

Фото: ЕДУАРДО МУНОС/REUTERS

Президент Володимир Зеленський анонсував резолюцію щодо миру в Україні. Відповідний документ буде подано на засіданні Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй. Про це голова держави повідомив у вечірньому зверненні.

– Продовжу консолідувати та підтримку ініціатив нашої держави в Генасамблеї ООН. Наступного тижня представимо важливу резолюцію, і сьогодні я представив її ключовий зміст, зокрема лідерам і главам урядів держав Карибської співдружності, – заявив Зеленський.

За його словами, Україна завжди базує свою зовнішню політику на повазі до всіх учасників міжнародних відносин.

– Всі нації рівні і заслуговують на незалежне життя, мирне співробітництво з іншими народами. Такий наш принцип зустрічає розуміння у всіх частинах світу. І я дякую кожній державі, кожному народу, які підтримують українські зусилля зі стабілізації міжнародних відносин, – наголосив він.

До цього у виступі на саміті лідерів країн Карибської співдружності Зеленський вперше повідомив, що Україна готує резолюцію щодо всеосяжного, справедливого та сталого світу в Україні. За його словами, документ спрямований на відновлення повної сили міжнародного порядку, що ґрунтується на правилах.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни