Україна представила проект створення міжнародного трибуналу для РФ – Новини України

Україна представила проект створення міжнародного трибуналу для РФ - Новини України

Фото: President.gov.ua

Українська сторона розробила проект спеціального міжнародного трибуналу для залучення відповідальності Росії за злочини проти українців. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

– В Офісі сьогодні відбувся важливий політико-дипломатичний захід. Послам тридцяти держав – наших партнерів було представлено проект зі створення спеціального міжнародного трибуналу для покарання Росії за злочин агресії проти нашої держави, – заявив Зеленський.

Президент упевнений, що трибунал для покарання росіян буде створено. За його словами, наявних сьогодні міжнародно-правових інструментів недостатньо, щоб притягнути РФ до відповідальності.

– Складність залучення Росії за цей злочин полягає в тому, що наявних міжнародно-правових інструментів недостатньо. Потрібен спеціальний міжнародний суд. І ми дуже детально та дуже ретельно опрацьовуємо цей проект. Не сумніваюся, суд буде. Буде відповідальність для всіх, хто розв’язав цю злочинну війну проти України та свободи в Європі, – наголосив він.

Повномасштабний наступ на Україну Росія здійснила 24 лютого і продовжує досі. Війська країни-агресора бомбардують мирні міста та села, вбивають цивільних, чинять насильство і катують українців. Українські захисники героїчно тримають оборону та щодня звільняють від росіян українські території.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни