Україна повернула з полону десятьох військовослужбовців – Новини України

Україна повернула з полону десятьох військовослужбовців - Новини України

Фото: t.me/ermaka2022

Між Україною та Росією відбувся черговий обмін полоненими. Про це 26 жовтня у своєму телеграм-каналі повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

– Провели черговий обмін полоненими. Вдалося повернути додому 10 українських військовослужбовців. Серед них є один офіцер та 9 рядових і сержантів. Також було передане тіло американського добровольця, ветерана армії США Джошуа Алана Джонса, який воював за Україну і загинув у бою з окупантами, – написав він.

У Координаційному штабі поводження з військовополоненими розповіли, що звільнені воїни служать у 60-й, 57-й, 28-й бригадах і в різних військових частинах. Найстаршому з них 55 років, наймолодшому – 21.

Громадянин США Джошуа Алан Джонс воював у складі “Іноземного легіону” та загинув 23 серпня на Донеччині. 27 серпня так звана “омбудсмен ДНР” Дар’я Морозова заявила, що він загинув у районі населеного пункту Єгорівка. Губернатор Приморського краю Олег Кожем’яко публікував у своєму телеграм-каналі паспорт та військовий квиток американського добровольця. Йому було 24 роки.

17 жовтня Україна повернула на батьківщину 108 жінок, які опинилися у полоні Росії. Того дня український та російський омбудсмени зустрілися вперше від початку війни.

Україна повернула з полону десятьох військовослужбовців - Новини України

Україна повернула з полону десятьох військовослужбовців - Новини України

Фото: t.me/kozhemiakoofficial

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни