Україна отримала від Великобританії обладнання для розмінування – Новини України

Україна отримала від Великобританії обладнання для розмінування - Новини України

Фото: @kms_d4k

Велика Британія передала Україні понад 1000 металошукачів VALLON та 100 комплектів для знешкодження бомб, щоб допомогти очистити мінні поля та зробити безпечною відновлену територію, будинки цивільного населення та інфраструктуру. Як пише “Європейська правда”, поставки є останніми в рамках безперервної підтримки у 2022-му році.

Допомога Великої Британії  продовжиться у 2023 році, зазначили в уряді Британії.

– Використання Росією наземних мін та націленість на цивільну інфраструктуру підкреслюють шокуючу жорстокість путінського вторгнення. Цей останній пакет підтримки Великої Британії допоможе Україні безпечно розміновувати землю та будівлі, повертаючи свою законну територію – прокоментував поставку міністр оборони Британії Бен Воллес.

Очікується, що VALLON може допомогти військам долати мінні поля і розчищати безпечні маршрути на дорогах і стежках. Він також може допомогти забезпечити очищення цивільної інфраструктури і будинків від вибухонебезпечних предметів, що дозволить людям повернутися до своїх домівок.

Набори призначені для знешкодження підривників від російських бомб, боєприпасів і саморобних пристроїв, що не вибухнули. Це обладнання є одним з найновіших серед широкого спектру обладнання, переданого Великобританією Україні на підтримку її боротьби проти російського незаконного вторгнення.

 Напередодні також стало відомо, що президент США Джо Байден підписав бюджет на 2023 році, у якому передбачена допомога Україні у розмірі майже 45 млрд. доларів. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни