Україна отримає від Великобританії 1000 ракет “земля-повітря” – Новини України

Україна отримає від Великобританії 1000 ракет "земля-повітря" - Новини України

Великобританія відповіла на запит України щодо посилення засобів протиповітряної оборони та захисту критичної інфраструктури. Лондон ухвалив рішення направити для наших захисників 1000 зенітних ракет класу “земля-повітря”. Про це заявив міністр оборони країни Бен Воллес під час візиту до місць навчання українських військових у Британії, передає “Європейська правда”.

– Зобов’язання надати ще сотні ракет класу “земля-повітря” є продовженням нашої оборонної підтримки України проти російської агресії та допоможе Україні протистояти загрозі незаконної поразки критично важливих об’єктів національної інфраструктури, – заявив Уоллес.

Як зазначив британський міністр, зенітні комплекси складаються з пускових установок та ракет. Вони здатні збивати повітряні цілі, у тому числі – російські безпілотники та крилаті ракети.

Також Уоллес пообіцяв, що Британія посилить підтримку українських військ узимку на фоні наближення ключової битви за Херсон. За його словами, країна вже оголосила про надання 12 тисяч спальних комплектів для екстремально-холодної погоди.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни