Україна оголосила про загрозу в акваторії шести російських портів

Україна оголосила про воєнну загрозу для судноплавства в акваторії шести російських портів на Чорному морі. 06 Серпня, 2023, 15:30 Україна Переглядів: 262 Ілюстроване фото. Наказ Військово-Морських сил України діє від 4 серпня 2023 року. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Відповідне прибережне повідомлення опубліковане на сайті Держгідрографії, інформують “Вікна” з посиланням на сайт “Укрінформ”.

“Воєнна загроза. Акваторія внутрішнього і зовнішнього рейдів портів Анапа, Новоросійськ, Геленджик, Туапсе, Сочі, Тамань”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що підставою такого оголошення є наказ № 5 Військово-Морських сил України від 4 серпня 2023 року.

Як повідомлялося, раніше Міністерство оборони України попередило, що з 00:00 21 липня 2023 року всі судна, що прямують в акваторії Чорного моря у напрямку морських портів Російської Федерації та українських морських портів, що знаходяться на тимчасово окупованій Росією території України, можуть розглядатися Україною як такі, що перевозять вантажі воєнного призначення з усіма відповідними ризиками.

Крім того, судноплавство у районах Північно-східної частини Чорного моря та Керч-Єнікальською протокою України заборонене як небезпечне з 05:00 20 липня 2023 року.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни