УЄФА не виключив збірну Білорусі з відбору на Євро-2024 – Новини України

УЄФА не виключив збірну Білорусі з відбору на Євро-2024 - Новини України

Фото: sportschau.de

Збірна Білорусі з футболу може продовжити участь у відбірному турнірі Євро-2024, оскільки Спілка європейських футбольних асоціацій (УЄФА) не виключила команду зі змагань. Про це заявив президент організації Александер Чеферін пише ” Sportschau “.

– Ми обговорювали це питання на конгресі. Але рішення прийматиме виконавчий комітет і ніхто більше. Ми вирішили, що ми не можемо провести змагання серед дівчат віком до 19 років на території Білорусі та підтвердили це. Іншого місця для цього турніру поки що немає. Щодо решти ми стежитимемо за розвитком ситуації, – заявив Чеферін.

За його словами, питання про можливе усунення збірної Білорусі та клубів вирішуватиметься на виконкомі УЄФА наприкінці червня. Водночас Конгресом УЄФА було ухвалено рішення про позбавлення Білорусі жіночої першості у віковій категорії U-19.

Напередодні представники Європарламенту закликали виключити збірну Білорусі від участі у відборі на Євро-2024. У спільному зверненні країн йшлося, що факт участі білоруської команди у турнірі під егідою УЄФА може бути використаний владою Білорусі з політичною метою.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни