Уельс – Україна: 1-0 все вирішив автогол Ярмоленко після удару Бейла – Новини України

Уельс – Україна: 1-0 все вирішив автогол Ярмоленко після удару Бейла - Новини України

Фатальною для українських хлопців стала 34 хвилина гри. Здавалося б, прохідний штрафний, на пристойному віддаленні від наших воріт. Але до м’яча підходить легенда футбольного Уельсу Гарет Бейл. Все-таки цей футболіст має якусь незрозумілу «чуйку». Начебто б і непомітний був до цього моменту, а свою справу зробив. Навіс, удар, голова Ярмоленка опинилася на шляху м’яча, і він (м’яч) зрадницьки рикошетить та влітає у сітку. Протистояння двох капітанів у цьому епізоді закінчилося не на користь нашого лідера. Якась моторошна іронія долі.

Адже починалося все дуже непогано. Відчувалася зарядженість футболістів України. Одразу побігли вперед. Вже на 3-й хвилині ми забиваємо гол. Чи не зарахували. Зінченко пробив до свистка арбітра. Далі Україна продовжувала загострювати ситуацію, на 12-й хвилині Яремчук виходить віч-на-віч, але свій шанс не використовує. 40-а хвилина, роздратований власною помилкою Ярмоленко здавалося б заробляє чистий пенальті, отримавши по ногах у штрафному майданчику господарів. Думалося, що VAR все покаже. Але іспанський арбітр Матеу Лаос вирішив, що фолу в цій ситуації не було.

Наші трохи знітилися, але продовжували битися до останньої хвилини. Другий тайм проходив у взаємно гострих атаках та тримав у напрузі до фінального свистка арбітра. Серія замін, проведена Олександром Петраковим, додала гостроти, але до реальної реалізації так і не дійшло. Міг відзначитись Довбик, реактивний Мудрик, заряджений Ярмоленко, феєричний Зінченко. Не доля. На жаль.

На підсумковий турнір ЧС-2022 їде збірна Уельсу (єдиний раз у своїй вони брали участь у ньому 1958 року). Ми залишилися за крок від мрії. А ось за команду зовсім не соромно, хлопці бились із першої до останньої секунди. І щирі сльози, що змиваються зливою – тому зайве свідчення.