Удобрений ґрунт — гарний врожай. Трактори «Ґудвеллі Україна» вийшли в поле

Кожен аграрій з нетерпінням чекає перших променів сонця навесні, щоб розпочати роботи. Агрономи компанії «Ґудвеллі Україна» ретельно готувалися до нового сезону, робили закупівлі якомога швидше, щоб вся необхідна підготовка була проведена вчасно. 23 Березня, 2023, 15:00 Калуш Переглядів: 67 Перед внесенням органічних добрив, які компанія отримує з органічних відходів власних ферм, відбирають зразки ґрунтів Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

— В роботі ми зосереджуємося на п’ятирічній сівозміні, — розповідає Каспер Торуп-Віладсен, генеральний директор «Ґудвеллі Україна». — Ми нічого не змінили в порівнянні з навколишніми виробниками, а й надалі будемо дотримуватися тієї сівозміни, зосередимося на п’яти культурах, як і робили впродовж тривалого часу. Це ячмінь, пшениця, кукурудза, соя та ріпак. Протягом останніх років ми планували збільшити свою присутність у вирощуванні сої, і замість того, щоб продавати її, будемо самі відтискати олію. У нас буде олія і жом, і все це використовуватиметься для корму для свиней.

Після підготовчих виїздів, коли земля і рослини готові отримувати підживу, в поля виїжджають трактори з органічним добривом. Такі добрива містять азот, фосфор, калій, кальцій та інші елементи живлення рослин, а також органічні речовини, які позитивно впливають на властивості ґрунту. Особливістю органіки є те, що вона живить посіви і збагачує землю водночас. А це — запорука гарного врожаю і в майбутньому.

— На сезон 2023 року запланований досить великий обсяг посівів озимих, — зауважує генеральний директор провідної агрокомпанії краю. — Загалом 59,5% засіяних посівів у цьому сезоні становлять озимі культури: озима пшениця, озимий ріпак та озимий ячмінь. Посівна у нас була гарна — справді гарний початок. У вересні — на початку жовтня у нас було досить багато дощів, тому друга частина посівної була досить пізньою. Але, на щастя, у нас була досить м’яка погода, тому посіви добре розвивалися за зиму. А зараз ми почали активні роботи у полі, стежимо за станом посівів, щоб вчасно внести добрива і надати оптимальне живлення рослинам.

Фахівці «Ґудвеллі Україна» ретельно готуються до сезону. Перед внесенням органічних добрив, які компанія отримує з органічних відходів власних ферм, відбирають зразки ґрунтів, щоб перевірити рівень насиченості поживними речовинами і використовувати стільки добрива, скільки потрібно рослинам.

Для оперативного зв’язку з громадами «Ґудвеллі Україна» має телефон гарячої лінії для звернень: +38 (050) 375-81-13.

Пресслужба «Ґудвеллі Україна»

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни