Учні Калуського ліцею №5 поспілкувалися онлайн з казкарем Сашком Дерманським

Таким чином вчителька початкових класів Любов Малярчук досліджувала нові способи залучення юних здобувачів освіти до читацької діяльності. 29 Грудня, 2022, 15:00 Калуш Переглядів: 143 Зустріч калуських учнів відбулася онлайн у час відсутності електроенергії як у Калуші, так і в Києві

З настанням зими кожному з нас так часто хочеться тепла і затишку. Просто заварити ароматного чаю, закутатись у теплий плед, розгорнути книгу і думками поринути у дитинство. Але ж яку таку книгу обрати, щоб потрапити точно за адресою? Ну, звичайно, ж казки Сашка Дерманського, інформують “Вікна” з посиланням на Калуський ліцей №5.

“Я зі своєю дітворою, учнями 2-Б класу, – каже Любов Ігорівна, – дуже часто зачитуємось творами цього письменника. Ми вже познайомились з таким добрим вужем Ониськом, начитаним драконом Омельком і Килиною, з хитрющим Джином та з іншими добрими-предобрими персонажами, які точно повернуть вас у юні та безтурботні роки”.

У “чомучок” під час читання казок Сашка Дерманського виникло дуже багато запитань: чому автор назвав Чудовисько Чудовим? чому зайченя з казочки боїться темряви? а Сашко Дерманський боїться темряви? а як письменник пише казки?

Відтак вчителька звернулася за допомогою до самого автора казок.

Зустріч калуських учнів відбулася онлайн у час відсутності електроенергії як у Калуші, так і в Києві, інтернет-з’єднання було слабке. Але ж нас українців не зупинити: якщо ми вже взялися за якусь справу — то точно доведемо її до кінця. Тим більше якщо на це очікують 25 пар допитливих оченят, каже Любов Малярчук

Учні отримали позитивні емоції від спілкування з Сашком Дерманським. Більшість з них змогли поставити запитання письменникові та отримати  відповіді. А дехто навіть розповів пану Олександрові про свого домашнього улюбленця.

«Я ж була вражена простотою спілкування Сашка Дерманського з дітьми. Він їм порадив багато читати, наполегливо вчитися та… не боятися темряви… Адже темрява обов’язково закінчується з першими промінчиками сонця. А такими промінчиками є наші славні герої – ЗСУ, наш український люд, наші діти та наше прагнення до добра та знань. Отож читаймо, пізнаваймо нове, вірмо у казку, творімо добро та наближаймо перемогу. Все буде Україна!!!» — зазначила вчитель початкових класів Калуського ліцею №5.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни